BİZE ULAŞIN

İstanbul Ofis

İzmit Büro

İS-SU İLE

7 / 24 HİZMET

İS-SU olarak 9 gemilik güçlü filomuzla İstanbul - Ambarlı - Tuzla limanlarında gemilerinize ikmal gerçekleştiriyoruz.
1 Mart 2011 tarihi itibari ile İzmit limanlarında da gemilerinize su ikmallerimiz başlamıştır.
Yalnız su taşıma maksatlı alt yapımız ve tankerlerimizle 365 gün, konularında deneyimli uzman kadromuz ile ofis olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
Suyumuz Yalova Belediyesi'nin arıtılmış suyu olup, Su Analiz Raporumuz mevcuttur.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Liman Tesisleri ve Su Tankerlerinden Yapılan İkmaller

Gemi üretimi dışında yapılan harici ikmaller de en önemli husus bilinen ve tecrübe edinilmiş liman tesisi ve su tankerlerinden tatlı su ikmalinin yapılasıdır. Bunun dışında bu ikmaller de dikkat edilmesi gereken iki konu vardır.

  • Hortum Kontrolü: Tatlı suyun gemiye verileceği hortumun temizliği oldukça önemlidir. Yasak olması ve nadir karşılaşılmasına rağmen, gemiye verilen hortum tatlı su ikmali dışında başka bir sıvının aktarımı için kullanılmış olabilir. Bu yüzden tatlı su tankına hortum bağlantısı yapılmadan, tedbir amaçlı suyu en az 30-60 saniye boyunca hortumdan denize veya uygun bir tanka akıtmanız faydalı olacaktır.
  • Analiz Raporu: İkmal sağlayacak tesis veya su tankerinden su analiz raporunu isteyin. Analiz değerlerinin kabul edilebilir aralıkta olduğundan emin olun.
  • VHF Kanalı: Gemiye deniz tankeri tarafından su ikmali sağlanacaksa, ilgili gemiye hangi taraf dan (İskele-Sancak) yanaşacağı, İkmal sırasında kullanılacak VHF kanalı, birbirlerinin pozisyonları belirlenmelidir.

Müşterilerimize
Kaliteli ve Daha Hızlı Hizmet Vermek İçin Çalışıyoruz.

  • Güçlü Filo
  • 9 Barge İkmal Kapasitesi
  • 40 Yıllık Tecrübe
7 Gün 24 Saat gemilerinizin su ikmali ve en kaliteli, en iyi hizmeti almak için doğru adrestesiniz...